Vítejte u mne srdečně, buďte u mne jako doma..

Sněžanka Guberská (Cнежа Губерска)

Adresa: Bunar Chisar 5, Carevo


V azbuce: Бунар Xиcap 5, Царево

Hovořím bulharsky, česky a rusky

 

 

 

Banner na váš web,

pro link klikněte ZDE

 

 

Pro výměnu odkazu, linku nebo banneru mi napište ZDE

 

 

Pokoje

Rodinný penzion obsahuje celkem 6 pokojů a 2 apartmány. Kouření je povoleno na terasách, balkónech u každého pokoje a venkovních prostorách. Pokoje a vnitřní prostory jsou nekuřácké.
 
Každý návštěvník má od svého pokoje klíče, rovněž má klíč i od hlavních vchodových dveří i od dveří v mezipatře.
 
Výměna ložního prádla, stejně jako úklid pokoje probíhá na přání návštěvníka. Pokud si návštěvník nepřeje denní úklid pokoje či výměnu ložního prádla (standardně se prádlo mění každých 5 dní), toto samozřejmě plně respektuji.
 
Pokoj č.1: (max. pro 3 osoby, 3. osoba využije lehátka) - pružino-molitanové klasické matrace
 
První patro, má vlastní koupelnu a WC, tento pokoj nemá vlastní balkón, obsahuje 2 standardní lůžka, která je ale možná spojit do tzv. letiště. Je možné přidat jednoduché skládací lehátko pro 1 osobu. Pokoj nemá vlastní kuchyňku, ale je možné využít společný prostor, kde je možné si jídlo připravit. Tento je v dolních patrech domu. V pokoji je lednička a wifi internet, má 2 okna s moskytiérou na severo-východní stranu, která jdou plně otevřít, obsahuje zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český, skříň na šaty, 2 malé židle k sezení včetně 1 malého stolku, má látkové otočné svislé žaluzie. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.
 
 
6 eur / noc / 1 osoba
pozn.: Dítě do 12 let: 5 eur / noc
 
 
Pokoj č.2: (max. pro 2 osoby) - pružino-molitanové klasické matrace
 
První patro, má vlastní koupelnu a WC, má i vlastní krásný balkón, obsahuje 2 standardní lůžka, která je ale možná spojit do tzv. letiště. Je možné přidat jednoduché skládací lehátko pro 1 osobu, nemá vlastní kuchyňku, ale je možné využít společný prostor, kde je možné si jídlo připravit. Tento je v dolních patrech domu, na pokoji je lednička a wifi internet. Pokoj má 1 velké okno na severo-východní stranu, která jde plně otevřít a balkonové dveře s moskytiérou, obsahuje zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český, rovněž obsahuje skříň na šaty, 2 malé židle k sezení včetně 1 malého stolku. Rovněž i na balkóně lze sedět a využít menšího příručního stolku, látkové otočné svislé žaluzie. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.
 
 
 
7 eur / noc / 1 osoba
pozn.: Dítě do 12 let: 5 eur / noc
 
 
(max. pro 3 osoby, 3. osoba využije lehátka) - pružino-molitanové klasické matrace
 
První patro, sprcha a WC jsou pro tento pokoj samostatně vybudované, ale jsou na chodbě, těsně za dveřmi pokoje. Pokoj obsahuje 2 standardní lůžka, která je ale možná spojit do tzv. letiště. Je možné přidat jednoduché skládací lehátko pro 1 osobu, nemá vlastní kuchyňku, ale je možné využít společný prostor, kde je možné si jídlo připravit. Tento je v dolních patrech domu. V pokoji je lednička a wifi internet, má 1 velké okno na západní stranu, které jde plně otevřít s moskytiérou, obsahuje zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český, rovněž obsahuje skříň na šaty, 2 malé židle k sezení včetně 1 malého stolku. Pokoj má látkové záclony. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.
 
 
 
5 eur / noc / 1 osoba
pozn.: Dítě do 12 let: 4 eur / noc
 
 
Pokoj č.4: apartmán (max. pro 4 osoby, 3 standardní lůžka + 1 skládací lůžko) - pružino-molitanové klasické matrace
 
První patro, kuchyňka pro přípravu jídla, plynovo-elektrický vařič s troubou, kuchyňka je plně vybavená. Má vlastní koupelnu a WC, tento apartmán má i vlastní krásný rohový balkón. V pokoji je lednička a wifi internet. Apartmán má 3 velká okna s moskytiérou na jižní stranu, která jdou plně otevřít, rovněž zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český. Apartmán rovněž obsahuje velkou skříň na šaty, 4 malé židle k sezení včetně 1 stolu uvnitř a 1 stolu venku na balkóně, látkové záclony. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Součástí tohoto apartmánu je TV (kabelová televize). Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.
 
 
20 eur / noc / celý apartmán

Apatrmán č.4: PRO SEZÓNU 2017 JE VYPRODÁN !!!
 
 
Pokoj č.5: (max. pro 2 osoby) - pružino-molitanové klasické matrace
 
Druhé patro, má vlastní koupelnu a WC, tento pokoj má vlastní balkón, obsahuje 2 standardní lůžka, nemá vlastní kuchyňku, ale je možné využít společný prostor, kde je možné si jídlo připravit. Tento je v dolních patrech domu. V pokoji je lednička a wifi internet, má 2 okna s moskytiérou na severo-východní stranu, která jdou plně otevřít. Pokoj obsahuje zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český, rovněž obsahuje skříň na šaty, na balkóně 2 malé židle k sezení včetně 1 malého stolku. Pokoj má látkové otočné svislé žaluzie. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.
 
 
7 eur / noc / 1 osoba
pozn.: Dítě do 12 let: 5 eur / noc
 
 
Pokoj č.6: (max. pro 2 osoby) - pružino-molitanové klasické matrace
 
Druhé patro, má vlastní koupelnu a WC, tento pokoj má i vlastní krásný balkón s výhledem na moře, obsahuje 2 standardní lůžka, která je ale možná spojit do tzv. letiště, nemá vlastní kuchyňku, ale je možné využít společný prostor, kde je možné si jídlo připravit. Tento je v dolních patrech domu, je lednička a wifi internet. Pokoj má 1 velké okno na severo-východní stranu, která jde plně otevřít a balkonové dveře s moskytiérou, obsahuje zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český. Pokoj rovněž obsahuje skříň na šaty, 2 malé židle k sezení včetně 1 malého stolku na balkóně, látkové otočné svislé žaluzie. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.

7 eur / noc / 1 osoba
pozn.: Dítě do 12 let: 5 eur / noc
 
 
Pokoj č.7: (max. pro 2 osoby) - pružino-molitanové klasické matrace
 
Druhé patro, sprcha a WC jsou pro tento pokoj samostatně vybudované, ale jsou na chodbě, těsně za dveřmi pokoje. Pokoj obsahuje 2 standardní lůžka, která je ale možná spojit do tzv. letiště, nemá vlastní kuchyňku, ale je možné využít společný prostor, kde je možné si jídlo připravit. Tento je v dolních patrech domu. V pokoji je lednička a wifi internet, má 1 velké okno na západní stranu, které jde plně otevřít s moskytiérou. Pokoj obsahuje zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český, rovněž obsahuje skříň na šaty, 2 malé židle k sezení včetně 1 malého stolku na balkóně, látkové záclony. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.
 
 
6 eur / noc / 1 osoba
pozn.: Dítě do 12 let: 5 eur / noc

 

Pokoj č.8: apartmán (max. pro 4 osoby, manželská postel + 1 normální lůžko + 1 skládací lůžko) - pružino-molitanové klasické matrace
 
Třetí patro, kuchyňka pro přípravu jídla, plynovo-elektrický vařič s troubou, kuchyňka je plně vybavená, obsahuje pračku, mikrovlnou troubu, velká lednice s mražákem, klimatizace. Má vlastní koupelnu a WC, tento apartmán má i vlastní krásný rohový balkón, wifi internet, 4 velká okna s moskytiérou na jižní stranu, která jdou plně otevřít. Apartmán obsahuje zásuvku 220V - není potřeba žádný adaptér, systém je český, rovněž obsahuje velkou skříň na šaty, rohová sedací souprava, 1 židle k sezení včetně 1 stolu uvnitř a 1 stolu venku na balkóně + 4 plastové židle, má látkové záclony. Bezplatná výměna ložního prádla je samozřejmostí. Součástí tohoto apartmánu je TV (kabelová televize), kachlová kamna pro případ pobytu v podzimně-zimním období. Při příchodu automaticky dostanete zdarma pro dobu pobytu 1 velkou osušku, jeden malý ručník a do koupelny 1 malé mýdlo a toaletní papír je rovněž samozřejmostí.
 
 
30 eur / noc / celý apartmán
 
 

 

 

 

Alternativní stránky s bulharskou tématikou: